poniedziałek, 12 listopada 2012

Rzecz o zegarach...

        
             "Człowiek  jest takim zegarem, któy ciągle się spóźnia, choć zawsze się spieszy..."

Uwielbiam zegary zwłaszcza wtedy gdy odmierzają szczęśliwe minuty i godziny...Zegar towarzyszy nam zawsze, jak pieczemy ciasto, jak zdajemy egazmin czy idziemy na randkę nerwowo spoglądając na jego tarczę czy już czas...Właśnie magiczne słowo "czas" zawsze jest go za mało...często mówimy, że jest za późno...a on wciąż płynie jak rzeka...z większymi bądź mniejszymi porywami nurtu...Zegar jest dla mnie nostalgiczną dekoracją wnętrz naszych domów, nie tylko dodaje kunsztu i stylu ale przypomina przede wszystkim jak nasz życie przemija i jak warto czerpać z niego garściami, celebrować i delektować się każdą chwilą.... Życzę aby tych pięknych i radosnych chwil było jak najwięcej a zegar stał się świadkiem szczęśliwych godzin i lat.

Prezentowane zegary to moja propozycja. Są stylizowane i przypominają o uroku dawnych lat....Są na sprzedaż:)


Cena 75 zł za szt. plus wysyłka. Najlepiej napisać meila aniaferrero@gmail.com

2 komentarze:

  1. Aniu ...dziekuje za tak miły wpis :))
    Bardzo chetnie dodaje sie do Twojej listy gosci i zapraszam równiez do grona moich znajomych :) Bedzie mi bardzo miło :)
    A zegary.... mam jeden ...na razie tylko jeden . Jest wielki i wisi w kuchni .Kiedys miałam stary zegar od mojego dziadka , ale juz nie chodzi :( i nic sie nie da z tym zrobic niestety :( myśle ze Twoje zegary znikną jak swieze bułeczki bo sa urokliwe bardzo :)) Milej niedzieli ...pozdrawiam .Ala

    OdpowiedzUsuń