sobota, 1 listopada 2014

Jesień

Jasień a za chwilę zima jakoś pozytywnie to nie brzmi. Zwłaszcza dla mnie gdzie ten czas najchętniej bym przespała. Zakupiłam koc i aksamitne poduchy. W oknach szare zasłony a na parapecie wyszperany na strychu stary miś, który cieszy mnie jakbym była małym dzieckiem. Barwy jesieni do domu wniosły dynie. A kubek z wąsem jest idealny do gorącej czekolady. Wieczory najchętniej spędzam w domu, przy zapachu świec i nastrojowych światłach. Czas przestawić się na zimowy tryb, choć tak trudno zapomnieć o lecie.Pozdrawiam Was leniwie...

7 komentarzy:

 1. Oby do Adwentu!
  Od razu odczujesz ożywienie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas mknie bardzo szybko… dopiero było lato a ja już myślę o wigilii :)))
  Miś skradł moje serducho:)) cudny jest:))
  Uściski Aniu:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Aniu :)Bardzo się cieszę,że wróciłaś...:)Fantastyczne aranżacje wyczarowujesz....Oj tak bo jesień to taki ciężki czas...szaro,buro i deszczowo i mglisto...ach oby do grudnia i zbliżających się przygotowań do świąt...humorki i nastawienie zmieni się pozytywnie:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Dziewczyny. Muszę tylko zmienić ramki nad kanapą. Chciałabym takie plakaty w stylu skandynawskim. Mam już w głowie zamysł ale brak czasu na realizację. Wczorajszy dzień przypomina, że wszystko tak szybko mija... warto więcej czasu poświęcać sobie i najbliższym. Trzymajcie się:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zakochałam się w porożach i jeszcze tylko nie wymyśliłam skąd je skombinować :-), choć już znalazłam pomysł na gałązkowe poroża. masz śliczną skórę - bardzo w trendach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gabi a ja to poroże dostałam w prezencie:) Skóra na szczęście jest EKO:) Hmm strasznie mam ochotę na zmiany, najchętniej większość bym zmieniła...coś mnie kusi klimat skandynawski.

  OdpowiedzUsuń
 7. Leonardo Da Vinci mnie zachwyca - przeczytałoby się!

  OdpowiedzUsuń