czwartek, 17 października 2013

Kocham Toruń

Kocham Toruń nawet w tak mglisty, dżdżysty i buro-szary dzień...właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej....nie odpuszczam nawet w taki dzień tej niezależności i wolności zwłaszcza w trakcie korków;) Denerwuje mnie jedynie zapinanie mojej kosmicznej blokady pod każdym sklepem ale oprócz tego same pozytywne aspekty. Oooo jeszcze jedno minus jak wybiorę się rowerem na starówkę to zawsze coś kupię i później jak wielbłąd przeprawiam się przez miasto. Dziś oczekuję na przesyłkę kilku drobiazgów do zrobienia nowych wianków a póki co kawusia, zdradzę, iż ciasto też i nowy numer Mojego Mieszkania...a teraz chwila relaksu... nie tylko dla mnie mój kot pełen chillout.

Ściskam...

9 komentarzy:

 1. to jest nas dwie :)
  również lubię piernikowo, spacery po Toruniu o tej porze roku są niesamowite, każdego dnia skwery, parki i alejki wyglądają zupełnie inaczej...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu u mnie jest podobnie ...niestety szaro i mglisto ... jednak na jutro fajnie byloby miec taka pogode jak dla mnie oczywiscie bo mam sesje zdjeciowa i takiej aury mi potrzeba bardzoo :))) Usciski :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Rok studiowałam w Toruniu i pamiętam te spacery po starówce i brzegiem Wisły.
  Lubiłam to miasto, teraz rzadko tam bywam. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to miasto jest magiczne dlatego tu się przeprowadziliśmy w tym roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam jak i mnie Toruń zachwycił kiedy pierwszy raz go odwiedziłam . Piękne miasto.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja jeszcze nie miałam okazji być w Toruniu :-(
  Kiedyś muszę to nadrobić!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie byłam :< tylko przejazdem..

  OdpowiedzUsuń
 8. Mimo tego, iż mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Torunia, dopiero jako dwudziestokilkulatka miałam okazję troszkę zwiedzić to niesamowite miasto. Wcześniej znałam tylko dworzec :)

  OdpowiedzUsuń